Nabízíme rozvoz Vašich objednávek zdarma po Přerově a okolí (do 10 km) při objednávce nad 200 Kč.

Možnost dopravy do vzdálenějších měst či vesnic od 100-300 Kč po vzájemné domluvě e-mailem nebo telefonicky (bude uvedeno v objednávce) Pro oboustrannou spokojenost Vám může být nabídnut jiný termín dodání v rámci rozvozového kolečka, který se pozitivně odrazí na ceně dopravného. Doprava nad 10 km je individuální a musí být potvrzena e-mailem!!!

Je Vás v kolektivu mlsných víc? Domluvte si datum a my Vám dovezeme jednotlivé objednávky naráz - do firem, škol, úřadů, nemocnic, sportovních a jiných klubů.
Budeme se snažit co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit Vaše objednávky.

---

Obchodní podmínky pro koncové zákazníky:

Objednávky přijímáme do 11.00 hodin. O přijetí objednávky budete informováni emailem. Tyto potvrzené objednávky budou expedovány následující den od 10-14 hod.
Objednávky nesplňující tyto podmínky budou řešeny individuálně po telefonické nebo mailové dohodě!

Pro bezproblémové zadání Vaší objednávky doporučujeme zboží objednat minimálně 3 dny dopředu!!

U dortů na zakázku a MINI zákusků je tato doba 5 dnů!!! 

---

Objednávat můžete v našem e-shopu, e-mailem na objednavky@cukrarnasum.cz nebo telefonicky na čísle 581 217 133.

Objednávka musí obsahovat vaše jméno a příjmení, doručovací adresa a telefonní číslo. Objednávka musí být provedena do 11 hod, rozvoz provádíme od pondělí od pátku mezi 10. a 14. hodinou. Hodnota objednávky musí být nad 200 Kč Ceny produktů v e-shopu jsou včetně DPH. Objednané zákusky budou baleny do krabic a účtovány:

Zákusky velké - na každých 1-10 ks krabice za 10 Kč
Zákusky malé - na každých 1-10 ks krabice za 8 Kč

---

Případné dotazy rádi zodpovíme e-mailem na objednavky@cukrarnasum.cz nebo telefonicky na číslech 581 217 133 nebo 605 424 766.